رندر گوشی شیائومی می ۵ اس منتشر شد

انتشار رندر گوشی شیائومی می ۵ اس ، تنظیمات دوبین دوگانه در این گوشی را به نمایش گذاشته است.

همانطور که تا به حال شندیده اید، کمپانی شیائومی قصد دارد نسل دومی از گوشی موفق شیائومی می ۵ را به نمایش بگذارد؛ این گوشی با نام احتمالی شیائومی می ۵ اس معرفی خواهد شد. تا به حال شایعات زیادی پیرامون این گوشی منتشر شده است و در حال حاضر و با انتشار رندر جدید، به نظر می رسد که گوشی شیائومی می ۵ اس به دوربین دوگانه نیز مجهز خواهد شد.

طراحی رندری که از آن صحبت می شود، این دستگاه را در گزینه ی رنگی مشکی به نمایش گذاشته و از همه مهمتر، تجهیز این گوشی به دوربین دوگانه است.

ماه گذشته شایعاتی منتشر شد که از خرید ماژول دوربین دوگانه توسط این کمپانی چینی از سامسونگ برای گوشی های آینده ی خود خبر می داد. بنابراین، تعبیه ی این ماژول ها در گوشی شیائومی می ۵ اس چندان دور از ذهن نیست.

بنا بر شایعاتی که تا به حال شنیده ایم، این گوشی از سیستم روی تراشه ی اسنپ دراگون ۸۲۰ و نمایشگر ۵.۵ اینچی تمام اچ دی بهره خواهد برد. از دیگر ویژگی های شیائومی می ۵ اس می توان به سنسور اثر انگشت و تکنولوژی فورس تاچ اشاره کرد.

Xiaomi-5S-render-leaked-e1467865481358 رندر گوشی شیائومی می ۵ اس منتشر شد رندر گوشی شیائومی می ۵ اس منتشر شد Xiaomi 5S render leaked e1467865481358

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *