معرفی نوت بوک شیائومی در ششم مرداد

به تازگی کمپانی شیائومی به طور رسمی تایید کرده که در ۶ مردادماه برابر با ۲۷ جولای از یک نوت بوک و چند گوشی هوشمند با دوربین دوگانه در یک کنفرانس خبری رونمایی خواهد کرد.اولین نوت بوک شیائومی که مدتی پیش تصاویری از آن انتشار یافت،از ضخامت اندکی برخوردار است.

نوت بوک شیائومی که اطلاعی از نام نهایی آن نداریم،انتظار می رود که دارای پردازنده اتم کمپانی آمریکایی اینتل باشد و سیستم عامل ویندوز ۱۰ مایکروسافت هم به طور پیش فرض برروی آن نصب شده باشد.طبق اخبار و شایعات پیشین،این نوت بوک در اندازه های مختلف ۱۲٫۵، ۱۳٫۳ و ۱۵٫۶ اینچی عرضه خواهد شد و مدل از ۱۲٫۵ اینچی که از همه کوچکتر است،زودتر از دو مدل باقیمانده به بازار عرضه می شود.

۵  معرفی نوت بوک شیائومی در ششم مرداد 5 15

در این مدل یک وب کم همانند مک بوک های اپل تعبیه خواهد شد.مدتی پیش از جانب منابع نزدیک به کمپانی چینی شیائومی اعلام شده بود که چشم بادامی ها این دستگاه را در نیمه اول سال جاری میلادی به بازار ارسال خواهند کرد.اکنون از نیمه اول سال ۲۰۱۶ گذر کرده ایم و باید انتظار معرفی این نوت بوک تا حداقل در ماه می داشته باشیم.

گفتنی است که “Lei Jun”مدیرعامل شیائومی در اکانت ویبو خود گفته یود که شیائومی در نیمه دوم سال جاری میلادی از یک سری دستگاه های جدید پرده برداری خواهد کرد.

2 thoughts on “معرفی نوت بوک شیائومی در ششم مرداد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *