اخبار

چرا گوشی من همانند قبل شارژ نمی شود؟

به گزارش سایت ولتاژ سایت تخصصی فروش کابل شارژ؛ کاربران گوشی های هوشمند مشکلاتی همانند دیر شارژ شدن گوشی همراهشان را گزارش می دهند که به بررسی علل این مشکل می پردازیم: (ضمنا جهت خرید کابل شارژ شیائومی اصلی می توانید اینجا کلیک کنید)

  1. آداپتور شارژر ممکن است آسیب دیده باشد و مثل سابق ولتاژ دهی نداشته باشد. از یک آداپتور استاندارد استفاده کنید.
  2. از کابل شارژ غیراستاندارد با ولتاژ پایین استفاده می کنید: توجه داشته باشید گوشی های جدید فست شارژ هستند و کابل شارژ باید متناسب با ولتاژ خروجی شارژر باشد بعنوان مثال گوشی هوشمند شیائومی پوکو X3 آداپتور شارژر آن 33 وات می باشد و باید حتما از یک کابل با حداقل جریان خروجی 5 آمپر برای آن استفاده فرمایید تا از فناوری توربو شارژ شیائومی پشتیبانی نماید.
  3. از کابل های فیک و های کپی استفاده می کنید: معمولا کاربران برای خرید کابل شارژ زیاد نمیخواهد هزینه کنند و یک کابل ارزان تهیه می کنند یا از کابل های، های کپی استفاده میکنند که شدت جریان کمتری نسبت به کابل شارژ فابریک خود گوشی عبور میدهند دقت نمایید برای گوشی هوشمند خود حتما از یک کابل استاندارد و مطمئن و از یک فروشگاه معتبر تهیه فرمایید در غیراینصورت در صورت استفاده از کابل های غیراستاندارد صدمات زیادی به باتری گوشی هوشمند شما و یا حتی ic شارژ برد گوشی شما وارد خواهد شد که دچار هزینه های زیادی خواهید شد.

جهت خرید یک کابل شارژ مطمئن متناسب با گوشی خود از جمله محصولات کابل شارژ شیائومی یا کابل شارژ سامسونگ و دیگر برندها می توانید از فروشگاه ولتاژ با تضمین کیفیت و با خیال راحت خریداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *