گروه تجاری سها با تجربه ای چند ساله در زمینه ی واردات کالا تصمیم به فروش مستقیم و آنلاین نموده تا بتواند طیف گسترده ای از سفارشات خریداران خود را پوشش بدهد.لذا ازشما خواهشمندیم قبل از ثبت سفارشات خود موارد زیر را با دقت مطالعه نموده و سپس سفارشات خود را ثبت کنید.

1-سفارشات حداکثر طی 24 الی 72 ساعت کاری قابل ارسال می باشد.

2-محصولات ارائه شده دارای ضمانت 72 ساعت ضمانت اصالت از زمان تحویل می باشد و درصورت بروز مشکل تعویض یا عودت وجه بستگی بنظر فروشنده دارد.همچینین دارای 18 ماه تامین قطعات می باشد که هزینه تامین قطعات و تعمیردستگاه به عهده صاحب کالا می باشد.

3-دوستان گرامی به علت فروش همزمان محصولات بصورت فیزیکی و از طریق سایت، حتما قبل از خرید ؛ موجودی و قیمت محصول مورد نظر را از طریق شماره های تماس و یا ادمین سایت جویا شوید.

4-ارسال سفارشات تردمیل و دوچرخه با توجه به حجم و وزن بالای آن امکان ضربه کالا هنگام جابجایی و ارسال وجود دارد ولذا خراش سطحی روی کالا عمدی نبوده و قابل مذاکره طرفین می باشد.

5-خریدارانی که کالا را به صورت پیش فروش (سفارش از چین یا دبی) خریداری می نمایند توجه داشته باشند به دلیل نوسانات نرخ دلار تایید سفارش شما 24 ساعت پس از ثبت سفارش می باشد و همچنین امکان تاخیر در تحویل کالا به دلیل انجام پروسه تشریفات گمرکی و حمل و نقل وجود دارد.

6-مسئولیت هر گونه سهل انگاری اعم از آدرس پستی و اطلاعات شخصی نادرست و یا اشتباهاتی نظیر انتخاب نادرست رنگ و نسخه به عهده خریدار می باشد.

7-ارسال کالا از طریق پست.تیپاکس.چاپار و باربری انجام می شود.

8-ارسال سفارشات تلویزیون یا مانیتور با توجه به حساس بودن حمل و بیمه بودن کالا لطفا قبل از تحویل کالا حتما از سالم بودن پنل و ظاهر فیزیکی دستگاه مطمئن شوید در غیر اینصورت درصورت آسیب دیدن دستگاه مسئولیتی به عهده گروه تجاری سها نخواهد بود.

9- خریداران تلویزیون و مانیتور توجه داشته باشند طبق استاندارد جهانی هیچ شرکتی کمتر از ۵ پیکسل سوخته در یک صفحه را جزء گارانتی تعویض نمی داند.

10-جهت آگاهی از آخرین اخبار و موجودی ها می توانید کانال تلگرام ما را دنبال کنید.