تاریخ عرضه و قیمت گوشی OnePlus 3T مشخص شد

تاریخ عرضه و قیمت گوشی OnePlus 3T مشخص شد. در حالی که فقط پنج ماه از عرضه گوشی هوشمند وان پلاس ۳ می‌گذرد، تلفنی که دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰، رم ۶ گیگابایتی و طراحی فوق‌العاده بود. اکنون این شرکت از محصول جدید دیگری به نام گوشی OnePlus 3T رونمایی کرده است.

علت ساخت این تلفن واضح است چرا که شرکت وان پلاس نمی‌خواهد مشتریانش از پردازنده قدیمی استفاده کنند و به همین دلیل این تلفن هوشمند جدید از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ استفاده می‌کند. درست است که این پیشرفت بسیار کوچکی است؛ اما همین پیشرفت کوچک، گوشی OnePlus 3T را مقداری افزایش داده است.

اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا OnePlus 3T هنوز هم در گروه تلفن‌های اقتصادی و به‌ صرفه قرار دارد. به قیمت‌های این تلفن هوشمند نگاهی بیندازید تا متوجه تفاوت قیمت آن‌ها با دو گوشی دیگر هم رده خود شوید.

  • مدل ۶۴ گیگابایتی گوشی OnePlus 3T به قیمت ۴۳۹ دلار
  • مدل ۱۲۸ گیگابایتی گوشی OnePlus 3T به قیمت ۴۷۹ دلار
  • گوگل پیکسل XL با ۱۲۸ گیگابایت به قیمت ۸۶۹ دلار
  • آیفون ۷ پلاس ۱۲۸ گیگابایتی اپل به قیمت ۸۶۹ دلار

گوشی OnePlus 3T هنوز هم ۴۵ درصد ارزان‌تر از تلفن‌های هم‌رده خود است

خبر خوب این است که این تلفن هوشمند در ایالات ‌متحده، بریتانیا و اروپا به‌ طور رسمی قابل ‌دسترس است و به‌ طور رسمی پشتیبانی می‌شود. لازم به ذکر است که OnePlus 3T در هند نیز عرضه می‌شود؛ اما تاریخ آن مشخص نیست.

در زیر تاریخ عرضه گوشی OnePlus 3T را در بازارهای مختلف خواهید دید:

  • ۲۲ نوامبر (۲ آذر) در ایالات ‌متحده و کانادا
  • ۲۸ نوامبر (۸ آذر) در بریتانیا و اروپا
  • به ‌زودی در هند

در ایالات ‌متحده شبکه اینترنت ۴G LTE گوشی هوشمند OnePlus 3T توسط شرکت‌های AT&T و T-Mobile به‌ طور کامل پشتیبانی خواهد شد. متأسفانه این تلفن از سیستم CDMA پشتیبانی نمی‌کند.

همچنین شرکت OnePlus به همراه تلفن هوشمند ۳T خود میزبان چند رویداد پیشه رو در چند شهر اروپایی است. لازم به ذکر است که گوشی OnePlus 3T در اولین روز عرضه خود یعنی ۲۲ نوامبر (۲ آذر) میزبان AMA است. انتظار می‌رود کارل پی و دیگر مدیران OnePlus ، توضیحاتی در مورد ساخت این تلفن هوشمند بدهند.

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *