رونمایی از هدست واقعیت مجازی شیائومی!!!

براساس تصویر تیزری که به تازگی شرکت شیائومی خود به طور رسمی آن را منتشر کرده است به نظر می‌رسد این شرکت چینی نیز خود به طور آشکار با انتشار چنین تصویری اعلام و تایید کرده است که قرار است یک هدست واقعیت مجازی تحت نام این شرکت به بازار آید.

البته نمی‌توان به طور قطعی در مورد آن صحبتی به میان آورد اما باید گفت که ممکن است به زودی این شرکت یک هست واقعیت مجازی را وارد بازار کند. بعضی از فراد نیز علاوه بر آن بر این باور هستند که این تیزر ممکن است مربوط به گوشی هوشمند جدید این شرکت باشد که از قابلیت Daydream گوگل پشتیبانی می‌کند. اوایل این ماه بود که این شرکت تایید کرد که در حال برنامه ریزی به منظور ارائه یک گوشی هوشمند ۶۰۰ دلاری به بازار است. بنابراین ممکن است این تیزر مربوط به آن گوشی باشد.

در هر صورت می‌بایست تا تاریخ اول ماه آگوست یعنی فردا منتظر ماند و دید که شرکت شیائومی در نهایت از چه محصولی رونمایی خواهد کرد. بنابراین فردا حتما خبرهای مربوط به این گوشی هوشمند یا هدست واقعیت مجازی را از وب‌سایت تک‌نیوز دنبال نمایید. نظر شما در این مورد چیست؟‌ آیا هدست واقعیت مجازی شیائومی می‌تواند در بازار موفق باشد؟

headset  رونمایی از هدست واقعیت مجازی شیائومی!!! headset

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *